[OKROGLA MIZA] Slovenci med slovanskim, germanskim in romanskim svetom v (novem) globalnem razmerju moči – 13. 4. 2023

Fakulteta za slovenske in mednarodne študije Nove univerze vljudno vabi okroglo mizo z naslovom: »Slovenci med slovanskim, germanskim, in romanskim svetom

v (novem) globalnem razmerju moči«.

Dogodek bo potekal v okviru 10. Evropskega akademskega foruma Jean Monnet Nove univerze, v slovenskem jeziku, v četrtek, 13. aprila 2023 ob 16.30, na Mestnem trgu 23.

Na okrogli mizi sodelujejo:

UVODNI NAGOVOR: Borut Pahor, bivši predsednik Republike Slovenije in častni pokrovitelj Slovenskih študij.

SOGOVORNIKI: prof. dr. Ernest Petrič, prof. dr. Milan Jazbec, prof. ddr. Igor Grdina in doc. dr. Simon Mallmenval.

Več podrobnosti najdete v vabilu.

Vljudno prosimo, da udeležbo na dogodku potrdite najkasneje do srede, 12. 4. 2023 na: pr@nova-uni.si.

Vljudno vabljeni.